Discover

Our Campuses

BENEFITS WE OFFER

EDUCATION

Genç ve dinamik ekiplerden oluşan çalışan kadromuzda, ekip arkadaşlarımızın eğitimlerine destek olmak ve gelişimlerini görmek bizler için çok değerli. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerine devam eden personelimize kullanabilecekleri akademik izin hakkı tanıyoruz.

Sürekli gelişimi destekleyerek çalışanlarımızın, eğitim ve gelişim faaliyetlerini sürdürüyoruz.

SHUTTLE SERVICE

Ekip arkadaşlarımızın ulaşımının, en güvenli ve en iyi koşullarda olabilmesi için Avrupa ve Anadolu yakasında servis hizmeti sağlıyoruz.

SOCIAL LIFE

Ekip arkadaşlarımızın mutlu ve dinamik ortamlarda daha verimli çalışabildiklerini biliyoruz. Bu sebeple çalışanlarımıza en uygun sosyal alanları sağlıyoruz.

Yemyeşil bir kampüs, modern ve aydınlık bir yemekhane, zengin ve fit öğünler, sıcak muhabbetlere ev sahipliği yapan kafeteryalar, yürüyüş parkuru, spor aletleri, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, fitness salonu, havuz ve hamam, sinema odaları ve çocuk park alanımızla mutlu çalışma ortamını destekliyor ve olanaklarımızı her zaman geliştirmek için çalışıyoruz.

HEALTH

Seni ve sağlığını önemsiyoruz.

Yerleşkelerimizde her zaman danışabileceğiniz, ziyaret edebileceğiniz, acil durumlarda müdahalede bulanacak işyeri hekimlerimiz, acil tıp teknisyenlerimiz ve hemşirelerimiz bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra yan haklarımızdan biri olan tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetini tüm personellerimize sağlayarak, anlaşmalı hastanelerde ücretsiz veya indirimli bir şekilde sağlık olanaklarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

NURSERY

Çok yakında…

SOCIAL AREAS

STATS

1300
Engineer
1400
Technician
2700
Employee